10 Jūn 2014

Šerifs zeķē

Šerifs zeķē cīnās LU sporta spēlēs


Aizvadītās brīvdienas tika godam aizvadītas cīnoties LU sporta spēlēs!

Maija beigās saņēmu piedāvājumu piedalīties LU Sporta spēlēs. Tā kā tās notika vienā laikā ar Rīgas Airēšanas Maratonu, tad bija viela pārdomām – kuru no sporta pasākumiem labāk izvēlēties.

Airēt protams ir forši, bet tajā pašā laikā bija vairāk skaidrs, ka pasākumā tā būtu vairāk piecu stundu cīņa ar sevi. Papildus vēl pāris pēdējās reizes airējot kaut kas nav vairāk īsti labi ar benķi, jo pēc stundas sāk tirpt kāja un tad airēšana vairs nav tik patīkama.

Gala beigās padomāju, ka jāaizbrauc vienkārši atpūsties un pasportot kopā ar studentiem. Varētu būt divas foršas dienas saulē. Arī komandas sastāvs likās konkurētspējīgs, lai cīnītos par uzvarām, ne tikai piedalītos.

Skaidrs, ka no rīta vajadzēja pagulēt ilgāk, jo teica, ka vēlams būt uz 9 vai nu nedaudz vēlāk. Ok, ar kolēģi izbraucām tā, lai uz 9:30 būtu galā. Ja nu kaut kas sākas laicīgi. Rezultātā mierīgi paēdām papildus brokastis Salacgrīvā, jo autobuss, kurā atradā mūsu komanda, ap to laiku bija tikai izbraucis ārpus Rīgas.

Atbraucām arī pēc tam galā, satikām daļu no mūsu komandas. Pārējie gan vēl ar autobusu nebija ieradušies. Tad nu gāju meklēt iespēju tikt pie klases atslēgām un iekārtoties, jo kapteines autobuss vēl bija ceļā. Pirmais piegājiens nebija sekmīgs, jo izrādījās, ka esmu izlozējis komandas nummuru un apakšgrupu, lai arī domāju, ka tur var tikt pie atslēgas. Komandas biedri gan vēlāk par to nesūdzējās. Otrais piegājiens bija sekmīgāks, jo pietika atstāt savu studentu apliecību un varēju tikt pie telpas atslēgas. Tad nu gājām iekārtoties. Jāsaka, ka drīz pēc tam atbrauca arī pārējā komanda.

Saģērbāmies un gājām sportot. Grafiks bija sastādīts labi un atlika vien staigāt no viena sporta veida uz nākamo. Sākām ar volejbolu, kur gāja diezgan viegli. Tā bija visās pirmās dienas spēlēs. Lai arī pēdējā pamanījāmies zaudēt vienu setu. Tad gan sākām spēlēt rūpīgāk.

Tad sekoja mans mīļākais sporta veids – virves vilkšana. Ņemot vērā, ka tas ir mans mīļākais sporta veids, tad biju tam arī pienācīgi sagatavojies – paņēmu līdzi savus hiking zābakus. Te gan jāmin, ka šogad nolikumā bija ļoti dīvains punkts par zoles reljefu, tāpēc zābaku atbilstību reglamentam ar komandas kapteines palīdzību noskaidroju jau laicīgi pirms sacensībām. Protams, ka pretinieku komanda mēģināja pārliecināt tiesnesi, ka vilkt ar zābakiem nav atļauts. Komandas kapteine visu nokārtoja un tiesnese bija saprātīga un atļāva piedalīties ar zābakiem.

Pēc tam gan bija vēl dažādi komentāri par zābakiem. Piemēram, kāpēc ar tiem neeju spēlēt futbolu. Bet pa lielam nevienam nav aizliegts sagatavoties un ņemt līdzi visus nepieciešamos apavus, ko gan neviens tā īsti neizmanto. Ja godīgi, tad galvenā zābaku priekšrocība ir tā, ka tie vienkārši pasargā potītes un pēdas salīdzinot ar nākamo labāko alternatīvu – basām kājām. Pie tādām slodzēm jāstrādā ir kāju, muguras un rokas muskuļiem, nevis vēl papildus jānoslogo saites, kas nav tam paredzētas.

Bet virves vilkšanas pretinieki pirmajā dienā ļāva komandai pilnveidot tehniku, savstarpējo sapratni. Viena no cīņām bija īpaši sīva, jo 10 sekundes paturējām virvi un pat nepaspējām sākt vilkt, kad jau tā vienkārši nāca mūsu virzienā.

Vispār es tāpat biju labi sagatavojies, jo volejbolam un strītbolam bija augstās botas, kas tam ir labi piemērotas. Futbolam un frisbijam izmantoju skriešanas apavus, jo pie bučiem nav sanācis tikt. Un virvei bija līdzi zābāki. Tā, lai katru sporta veidu var spēlēt no sirds un mazināt iespēju tikt pie kādas nevajadzīgas traumas.

Tālāk sekoja futbols un tautasbumba. Tautasbumbā mūsu komanda bija favorītu statusā un spēlē iedvesa bijību savām pretiniecēm. Kamēr futbols kā jau futbols – spēle uz veiksmi un meistarību. Vairāk gan veiksmi, jo mūsu komandā nebija daudz futbolisti. Un veiksme pirmajā dienā mūs nepievīla šajā sporta veidā. Pirmajā izdevās nospēlēt neizšķirti. Nākamajā vārtsargs pamanījās iesist no savas laukuma puses. Bet pēdējā spēlē par izkļūšanu no grupas bija drāmas cienīgs noslēgums. Tika izveidota burzma vārtu priekšā, sekoja mistiska saspēle un vārti 30 sekundes pirms beigām.

Strītbolā arī gāja visai viegli. Komanda sastāvā bija veseli četri lieli spēlētāji, ko atbalstīja aša meitene. Vienīgi pēdējā spēle bija jau vairāk strītbola cienīga, kad sākās tāda asa spēle. Lai arī pretiniekiem nebija daudz iespējas uzvarēt, bet tas viņiem netraucēja spēlēt asi.

Florbolam gan nesanāca pasekot līdzi, jo tas notika vienlaicīgi ar frisbiju, bet tur neveicās tik labi. Pēdējā spēlē nācās piedzīvot zaudējumu un netikt ārā no grupas. Pretinieki gan bija laba un vēlāk spēlēja finālā.

Frisbijā gāja samērā normāli. Komandā bija saspēles vadītājs, kas labi izmētāja šķīvi un pārējiem to atlika vienkārši noķert. Spējām to arī veiksmīgi izpildīt. Laikam pirmā spēle bija spraigāka, kur uzvarējām ar 2:0, abas pārējās jau bija krietni pārliecinošākas.

Tā nu atlika gatavoties saspringtam svētdienas grafikam, jo bijām tikuši tālāk gandrīz visos sporta veidos. A svētdienā vieglas spēles parasti nav. Tur viss jau ir uz izdzīvošanu un svarīgiem kopvērtējuma punktiem.

Turklāt, bija jau arī iegūta kaut kāda fiziskā kondīcija, nebija tāds pārāk liels nogurums, lai arī no rīta likās, ka vakarā būs smagi. Skraidījis diezgan sen nebiju, kājām nekāda baigā slodze nebija bijusi. Arī iesildoties vienai no rīta volejbola spēlē vienā brīdī pēkšņi nedaudz sarāva kreiso roku. Uz vakarpusi arī nedaudz sāka just muguras muskuļus, kājas. Iegāju arī dušā, lai ar silto ūdeni muskuļi nedaudz atslābst un rītdien tie būtu labākā kondīcijā.

Ja citas reizes piegāju pasākuma vairāk disciplinēti un centos iet gulēt laicīgi, tad šoreiz bija tāds – ok, rītdien būs daudz jāsporto. Ai, nekas, var jau arī aiziet un kādu laiku paballēties, jo gan jau rītdien tāpat būsim uz strīpas. Turklāt, komandā pa lielam visiem bija uzstādījums ballēties, tā ka rītdien visa komanda gan jau būs līdzvērtīgā kondīcijā.

Un ballēšanās bija diezgan forša. Brīžiem saliedētāk, brīžiem ne tik saliedēti, bet tāpat tika uzturēts komandas gars. Un bija arī viegli atpazīt, kur komanda uzturas, jo deju placī bija tikai viena meitene ar kruķiem – mūsu komandas talismans.

Ap diviem gan sāka līt lietus. Tad kādu brīdi varēja izbaudīt dejošanu lietu, bet tad varēja arī doties pie miera. Ja ap 2-3 aizej gulēt, tad nākamajā rītā tāpat jūties labi un neesi arī pārāk samiegojies. Palīdzēju arī aiznest komandas talismanu līdz guļvietai, lai jau nedaudz atpūšas no kruķiem. Svētdien tomēr talismans būs svarīga komandas sastāvdaļa.

Svētdien viss gan sākās diezgan vēlu. Lai arī brokastis bija ap 9, bet sportošana sākās ap 12. Rīts izvērtās gan ne visai veiksmīgs. Rīts sākās ar zaudējumu sīvā cīņā strītbolā. Tieši pa vienu punktu. Pretinieki bija labi, lai arī mēs vienkārši nenospēlējām pietiekami labi, lai uzvarētu. Šajā sporta veidā varējām un vajadzēja sasniegt vairāk.

Futbolā cīnijāmies, daudz iespējas nebija iesist, pretiniekiem gan arī nebija pārāk daudz iespējas. Tā nu tikām pie loterijas – sist 11m. Šoreiz gan veiksme nebija mūsu sabiedrotā un zaudējām ar 1:2. Nedaudz jau žēl, bet nu tāpat tas bija, manuprāt, labs rezultāts mūsu komandai. Tautas bumbā gan viss noritēja pēc plāna un tika gūta uzvara. Volejbolā varējām revanšēties saviem pretiniekiem futbolā un tikām līdz pusfinālam. Frisbijs arī noritēja veiksmīgi un arī tur sasniedzām pusfinālu.

Pēc pusdienu pārtraukuma varējām ķerties klāt arī virves vilkšanai. Pirmā cīņa gan nebija pārāk grūta un arī tur veiksmīgi iekļuvām pusfinālā. Tad gan sekoja smaga cīņa volejbolā, kur diemžēl nācās atzīt pretinieku pārākumu. Sākām diezgan neveiksmīgi, bet spējām līdzsvarot spēli un vismaz uzvarēt otro setu. Trešajā setā arī bijām vadībā, bet nepratām nospēlēt galotni pieļāvām kļūdas un nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Tautas bumbas pusfināls bija sekmīgāks, kas noslēdzās ar pārliecinošu uzvaru. Pēdējā metienā arī tika parādīts komandas spēks un gatavība uzvarēt finālā. Frisbija pusfināls gan nebija tik veiksmīgs – nācās samierināties ar zaudējumu. Nespējām izskriet līdzi visiem spēlētājiem un ļāvām vienkārši brīviem cilvēkiem saņemt piespēles zonā. Arī mūsu saspēles vadītājs tika nosegts, kas krietni ierobežoja mūsu spēli.

Pēc tam gan sekoja tautas bumbas fināls, kur mūsu komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu un izcīnija pārliecinošu uzvaru. Šajā sporta veidā mūsu komandai nebija līdzīgu pretinieču. Pēc uzvaras dejas, varējām turpināt sportot.

Virves pusfināla cīņas pirmais vilciens bija negaidīti viegls, kamēr otrajā vajadzēja vairāk pacīkstēties, bet tomēr nevajadzēja daudz laika, lai izcīnītu uzvaru. Tad nu varējām pievērsties dvieļbolam, kur mūsu komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu un pārliecinoši tika līdz labākajam trijniekam. Arī tur tā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un izcīnija pelnītu uzvaru, kas atkal tika pienācīgi atzīmēta.

Noskatījāmies vēl volejbola finālu, kur mūsu pusfināla pāridarītāji svinēja sīvu uzvaru. Vismaz neliels gandarījums. Un tad bija noslēdzošā cīņa par uzvaru virves vilkšanā.

Viss sākās gan ar nesteidzīgu iesildīšanos un organizatoru meklēšanu, jo nebija vairāk ne virves, ne tiesneses. Bet tas ātri tika atrisināts. Komandas un skatītāji bija gatavi izšķirošai cīņai, kas solījās būt visai saspringta. Pretiniekiem arī bija laba vilkšanas tehnika. Arī kopējā masa varēja būt līdzīga, lai arī, manuprāt, tā varēja būt par labu mūsu komandai.

Sākums jau bez stresa. Visi mierīgi kādu minūti, divas mierīgi tur un gaida, kad vilkšana kļūs vieglāka. Pēc pirmajām divām minūtām gan nekādas lielas izmaiņas nebija. Ne pozīcijās, ne arī nogurumā. Pēc tam gan sākās aktīvāka stīvēšanās. Bet pa lielam mūs tā īsti uz priekšu tā arī nepavilka. Tad sākām vilkt arī mēs. Tas gan bija tāds – bļauj reizē, reizē. Mēģinu vilkt reizē, bet vispār nejūtu, ka kaut ko varētu pavilkt. Bet nu aizmugurējie vilcēji bija labi, jo kaut kā pretinieka sāka nākt tuvāk līnijai. Tad nu arī vilkām, vilkām un novilkām līdz galam. Lai arī nebija viegli.

Otrais mačs protams bija smagāks. Kā nekā pietiekami daudz spēka jau atstāts pirmajā vilkšanas reizē. Bet citus gadus bija bijis trakāk. Šoreiz pēc pirmās reizes nekas pat tā īsti nesāpēja un nevajadzēja masēt, lai muskuļi atiet. Nu jā, aiz muguras bija kārtīga komanda, kas gan kārtīgi turēja, gan arī kārtīgi vilka. Sākums jau protams līdzīgs – tikai šoreiz tā stāvēšana bija krietni īsāka un kustība sākās jau krietni ātrāk. Vienā brīdī pat mūs par dažiem centimetriem pavilka uz priekšu. Tad arī jūti, ka kājām muskuļi jau sāk nedaudz sāpēt. Bet paskaties, kas notiek otrā pusē un redzi, ka tur pirmais čalis stāv tādu šķību seju – skaidrs, ka viņam sāp vēl vairāk. Tad arī veicām pretuzbrukumu. Kādu gabalu pavilkām savus pretiniekus. Bet arī – vienā brīdī jūtu, ka neiet vairāk uz priekšu. Ok – ņemam atpūtu un vienkārši paturam virvi. Komandas trenneris arī atbilstoši visus nokomandē, lai nedaudz vienkārši paturam pirms pēdējās ofensīvas. Tad arī kaut kā pārliku kājas vairāk uz papēžiem, jo sāniski bija pagrūti noturēt, pārāk sāka sāpēt labās kājas muskulis. Tad nu bija pēdējā ofensīva, kam sekoja komadas uzvaras deja.

Komandas trenneris arī izpildīja solīto uzvaras žestu, attiecībā pret principiālajiem pretiniekiem, uzdāvināja tiem šerifa zeķi, lai mācās!

Vēl noslēgumā komandas kopbilde, apbalvošana. Komandas balvu sadalīšana un liels, liels gandarījums par divām dienām.

Un foršākais, kas mums bija – komanda – kā uzvarās, tā arī zaudējumos.

Talismans un treneri

Picture 1 of 27

Tiek izteiktas prognozes par komandas veikumu. Redzams, ka domas dalās, bet tiek prognozēts divnieks.

Subscribe to Komentāri

Ir 41 komentāri! “Šerifs zeķē”

 1. Белорусский трикотаж Свитмода|Молодежная женская одежда Свитмода|Одежда женская больших размеров Свитмода Бай|

   

  Barbarapeeme

 2. Hi there, I wish for to subscribe for this weblog
  to take hottest updates, thus where can i do it please help out.

   

  buy cephalexin

 3. matthias
  matthias
  matthias
  matthias
  matthias
  matthias
  matthias
  matthias

   

  DreckigerBETRUEGERjox

 4. Hey very cool web site!! Man .. Excellent ..
  Wonderful .. I’ll bookmark your web site and take the feeds also?

  I’m satisfied to seek out so many useful info right here in the publish, we want
  work out more techniques on this regard, thank you for sharing.
  . . . . .

   

  Latia

 5. I really like what you guys are usually up too.
  Such clever work and exposure! Keep up the wonderful
  works guys I’ve included you guys to our blogroll.

   

  corta.co

 6. viagra…

  viagra sale – viagra daily use – viagra 10 mg 4 tablet display posts from previous…

   

  viagra side effects

 7. Right now it appears like Movable Type is the preferred blogging platform out there right now.
  (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

   

  Jordan

 8. I liked as much as you will obtain carried out
  right here. The cartoon is attractive, your authored material stylish.
  nonetheless, you command get got an shakiness over that
  you wish be handing over the following. unwell undoubtedly come more beforehand again since precisely the similar nearly very
  often within case you defend this hike.

   

  cutt.ly

 9. Howdy very nice web site!! Guy .. Beautiful ..

  Superb .. I will bookmark your site and take the feeds additionally?
  I’m happy to find a lot of useful information right here within the submit, we’d like
  work out more strategies in this regard, thank you for sharing.
  . . . . .

   

  http://corta.co/o4mM

 10. I don’t normally comment but I gotta say thanks for the post on this great one :D .

   

  is.gd

 11. I don’t usually comment but I gotta tell thank you for the post on this perfect one :D .

   

  https://n9.cl/thb6

 12. I was just searching for this info for some time. After 6 hours of
  continuous Googleing, at last I got it in your website.
  I wonder what’s the lack of Google strategy that do not rank this
  type of informative web sites in top of the list.
  Generally the top web sites are full of garbage.

   

  https://bitly.su/m0mVSLl

 13. I got what you intend,saved to favorites, very decent website.

   

  Anitra

 14. I got what you mean,bookmarked, very decent web site.

   

  haa.su

 15. It is very nice to read your site, thank you very much for your work, it’s great!

   

  Martinvicky

 16. Yay google is my queen assisted me to find this outstanding web site!

   

  tinyurl.com

 17. I like what you guys are up also. Such clever work and reporting!
  Carry on the superb works guys I have incorporated you guys to my
  blogroll. I think it will improve the value of my web site :) .

   

  is.gd

 18. I got what you mean,saved to fav, very nice web site.

   

  https://v.gd/

 19. Hey very nice blog!! Guy .. Beautiful .. Wonderful
  .. I’ll bookmark your site and take the feeds additionally?

  I am happy to search out numerous useful info right here in the
  put up, we’d like work out more techniques in this regard,
  thanks for sharing. . . . . .

   

  bitly.su

 20. I don’t unremarkably comment but I gotta say appreciate it for the post
  on this special one :D .

   

  Nicki

 21. Задача организации, в особенности же постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке направлений прогрессивного развития. Разнообразный и богатый опыт реализация намеченных плановых заданий способствует подготовки и реализации дальнейших направлений развития. Значимость этих проблем настолько очевидна, что сложившаяся структура организации играет важную роль в формировании позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Подробнее на сайте [url]https://qwerty98765.ru[/url]

   

  MichaelHog

 22. Yay google is my world beater assisted me to find this outstanding web site!

   

  https://bitly.su/Rto0QHpt

 23. Greetings, I’m new here, I am not sure in the event that this could be the right place to write this and also sorry with this, but I had been hoping someone here on martins.zviedris.lv would be able to support me.
  Now i am wondering if anyone knows any specific trusted company for website seo, i’m a producer and now we need a fine source intended for such services.
  Additionally please tell me any good and also comprehensive listing for more inormation about these services. We appreciate it.

   

  adrianTug

 24. Hi colleagues, nice post and pleasant arguments commented here,
  I am really enjoying by these.

   

  Val

 25. I conceive you have remarked some very interesting details, appreciate
  it for the post.

   

  Leonel

 26. I love what you guys are usually up too. Such clever work and coverage!
  Keep up the terrific works guys I’ve included you guys to
  my own blogroll.

   

  cutt.us

 27. I don’t normally comment but I gotta tell thanks for the post on this
  amazing one :D .

   

  Madeleine

 28. Hello. And Bye.
  ShadowmoonPyday

   

  NastyaPyday

 29. I like what you guys are up too. Such smart work and
  reporting! Keep up the superb works guys I’ve incorporated
  you guys to my blogroll. I think it will improve the
  value of my web site :) .

   

  http://7ba.ru/

 30. Great work! This is the type of information that should be
  shared across the internet. Disgrace on Google for not positioning this
  publish higher! Come on over and visit my site . Thank you =)

   

  https://shorturl.at/eosW1

 31. I like what you guys are up also. Such smart work and
  reporting! Carry on the superb works guys I have incorporated you guys to
  my blogroll. I think it will improve the value of my site :) .

   

  tinyurl.com

 32. Terrific work! This is the type of info that are
  supposed to be shared around the net. Disgrace on Google for no
  longer positioning this publish upper! Come on over and
  seek advice from my web site . Thanks =)

   

  https://cutt.us/0owVm

 33. If some one wants expert view regarding running a blog afterward i advise him/her to pay a quick visit this
  website, Keep up the nice work.

   

  tinyurl.com

 34. Hello. And Bye.
  ArcanefistPyday

   

  meltingawayPyday

 35. I really like what you guys are usually up too. This
  kind of clever work and coverage! Keep up the fantastic works guys I’ve added you
  guys to my blogroll.

   

  https://bit.ly

 36. viagra online…

  viagra for daily use reviews search – viagra or viagra pills for sale – viagra eli lilly…

   

  viagra without a doctor prescription

 37. Hey there! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to give it a look.

  I’m definitely enjoying the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!
  Exceptional blog and excellent design.

   

  Louise

 38. I like what you guys are up too. Such intelligent work and
  reporting! Carry on the superb works guys I’ve incorporated
  you guys to my blogroll. I think it’ll improve
  the value of my web site :) .

   

  Jann

 39. Yay google is my queen helped me to find this outstanding internet site!

   

  Audra

 40. I was just searching for this information for some time.
  After 6 hours of continuous Googleing, at last I got it in your website.
  I wonder what’s the lack of Google strategy that don’t rank this kind of informative websites in top
  of the list. Usually the top sites are full of garbage.

   

  Tracee

 41. Best girls who agree on everything go over on nude-college-girls.com
  Visit us and you will be particularly sated.

   

  WnudeFrark

Ir ko teikt? Pasaki!

Sakāmais:


4 × 4 =