30 Nov 2011

Sportiskā forma

Laikam jau sen nav bijusi tik laba sportiskā forma kā tagad :)

Pirmdien patrennējos volejbolā, vakar gāju spēlēt basketbolu, kur bez problēmām noskrēju 25 minūtes, turklāt arī diezgan normālā tempā. Un galvenais, ka nebija nekādas ne aizdusas, ne noguruma. Varēju mierīgi droši vien vēl kādas 25 minūtes paskriet. Laikam jau tagad saprotu, kāpēc augstkalnu treniņnometnes ir tik labas.

Basketbola spēlē gan negāja tik labi un nācās atzīt pretinieku pārsvaru. Pirmajā ceturdaļā vēl turējāmies līdzīgi, bet tālāk gan vairs nebija tik labi un beigās piedzīvojām zaudējumu ar pietiekami lielu punktu starpību. No vienas puses jau pašsaprotami, jo pretiniekos bija LU-3 komanda, kas uzbrukumu pārsvarā veidoja ar kombinācijām, aizsardzībā arī labi spēlēja. Bet mēs pārāk daudz kļūdījāmies, nemācējām sameklēt savus brīvos komandas biedrus. Un arī citādi neizskatījās, ka spēlētu komanda.

Es gan savu stabilo sniegumu ieturēju – savācu 10 punktus, savas atlēkušās bumbas un citādi nospēlēju kā parasti :D

Pamanījos arī izcelties arī spēles epizodē, kad pieliku bloku, lai komandas biedrs varētu tikt garām un iemest. Pretspēlētājs negaidīja šādu rīcību un bija uzņēmis labu tempu, kā rezultātā labi atleca un palika uz grīdas. Nu tāda 50/50 epizode, bet nu bija gandrīz kā hokejā – ja nolaid galvu un neskaties spēli, tad var saņemt labu spēka paņēmienu.

Ir ko teikt? Pasaki!

Sakāmais:


4 + 7 =