14 Okt 2011

LU DF BK 1. uzvara

Ceturdien aizvadīju pirmo spēli LU DF BK jaunajā sezonā LU Basketbola līgā. Un laikam jau jāsaka, ka izmaiņas pa gadu ir notikušas tikai pozitīvā virzienā, jo komanda ir uzlabojusi viennozīmīgi savu sniegumu. Laikam jau katrs individuāli ir nedaudz pielicis, lai kopā būtu izveidojusies spēle, kas ir vairāk vērsta uz komandu, nevis personīgās meistarības demonstrēšanu. Par to arī laikam lielākais prieks.

Lai arī pirmajā spēlē pretinieki nebija paši spēcīgākie un pārstāvēja Medicīnas fakultāti, tomēr nebija nekādi švakie, lai tā vienkārši nomētātu ar cepurēm. Taču sākums padevās labs un kaut kādā ziņā tika nomētāti ar cepurēm, jo bija, ja nemaldos, 14-0 izrāviens. Katrā ziņā tāds sākums droši vien dod pārliecību par spēkiem visiem komandas biedriem. Ņemot vērā, ka pretinieki sedza zonu, tad arī bumbai bija jākustas pa perimetru, lai atrastu brīvo spēlētāju un tas arī notika, kas bija ļoti pozitīvi, turklāt arī brīvie spēlētāji realizēja savus metienus. Pirms gada bija dribls, domāšana un reta piespēle pēc pāris sekunžu pārdomām, šogad tas notika daudz raitāk. Jā, aizsardzībā varbūt nav vēl tā meistarība, lai varētu 1 pret 1 jebkuru noturēt, taču pa lielam tas izdevās, turklāt, būtiski bija arī tas, ka gadījumos, kad tas neizdevās notika kolektīva palīdzība, lai nebūtu tie brīvie metieni. Iepriekšējā sezonā bieži vien cilvēki domāja tikai par to, kā nosegt savu spēlētāju un pārlieku necentās palīdzēt tam, kas to tomēr nevarēja izdarīt. Jā, ir vēl situācijas, kad kāds izdomā ielīst 1 pret 3 ātrajā uzbrukumā, bet tie vairāk ir kā izņēmumi. Tā ka komanda patiešām spēlēja kā komanda un spēja uzvarēt kā komanda. Droši vien pozitīvu rezultātu atstāja arī tas, ka pirms sezonas jau laicīgi tika sākts sagatavošanās posms un aizvadīti kolektīvie treniņi divreiz nedēļā.

Laikam jau nospēlēju tā kā esmu ieradis to darīt – cīnīties aizsardzībā, savākt savu skaitu atlēkošās (lai gan šoreiz varbūt vajadzēja savākt nedaudz vairāk), iemetu arī savus punktus ar visai labu precizitāte ņemot vērā, ka pa grozu nemetu pārāk daudz. Pirmajā puslaikā labi iemetu ar sodu, kad viens pieturēja rokas, otrajā puslaikā labi vienu aizsūtīju mājās. Bija tāds pozitīvs noskaņojums.

 

Tags: , ,

Subscribe to Komentāri

Ir komentārs! “LU DF BK 1. uzvara”

  1. Apsveicu! Have a cookie. Vai kaut ko citu, kas nu pašam garšo. (un neesi skops, uzcienā visu komandu :D )

     

    Doktors Streindžlovs

Ir ko teikt? Pasaki!

Sakāmais:


8 × 7 =