17 Mar 2011

DF svin

Pēdējās dažas dienas ir bijušas patiešām interesantas un aizraujošas ar dažādiem notikumiem.
Laikam jau jāsāk ar to, ka Datorikas fakultāte pateicoties aktīvo studentu veikumam ir tikusi pie savas avīzes un to ir iespējāms lejupielādēt DF pašpārvaldes mājaslapā. Nedaudz pieliku arī savu roku, lai avīze taptu, bet ļoti minimāli.

Tāpat piedalījos arī spēļu vakarā, kas notika DF, kas arī bija aizraujoši. Scrabble spēle izvērtās pietiekami interesanta. Tagad latviešu valodu ir papildinājis jauns vārds – nemiza, kas ir objekts no visiem tiem objektiem, kas nav mizas :)
Tālākā gaita pēc spēļu vakara bija interesanta, jo kopā ar kolēģi Kasparu gatavojām prezentāciju 400 sekundēm un jau 23 atstājot LU sanāca nokļūt pidžammu ballītē, kas tobrīd norisinājās tieši pie LU durbīm. Izamntojām iespēju un uz 30 minūtēm atlikām došanos mājup, lai varētu piedalīties manā pirmajā pidžammu ballītē. Žēl, ka vienīgi nebiju paņēmis līdzi somā pidžammu :)

Vakardien vispirms tiku pie iespējas palīdzēt dalīt DF 2. dzimšanas dienas torti, kā arī pie gabaliņa pašas tortes. Vēlāk arī veiksmīgi ar kolēģi norunājām prezentāciju 400 sekundēs. Sanāca labi un varēja iekļaut arī slaidu par pirmo pidžammu ballīti savā mūžā.

Pēdājās dienās ir bijuši daudz dažādi sīki notikumi, kas summējas un dod kopējā pozitīvo noskaņojumu. Smaids tur, labs vārds te un smaids pa visu seju. Katru labo vārdu jau neaprakstīsi :)

P.s. Visiem vēl ir iespēja šo piektdien, 20:00 ierasties uz DF 102 dzimšanas dienas balli!

Tags: ,

Ir ko teikt? Pasaki!

Sakāmais:


8 + = 14