3 Mar 2011

Basketbola līga

Vakar aivadījām ar DF komandu kārtējo spēli LU basketbola līgā un, diemžēl, piedzīvojām kārtējo zaudējumu. Jāsaka, ka spēle tika aizvadīta neslikti, bet nu pašas beigas bija vairāk kā sliktas.

Šoreiz pretī stājās juristi un spēli iesāka tikai 4. Teorētiski to vajadzēja izmantot, bet praktiski tas netika izmantots, jo uzbrukumā metieni lidoja garām, bet aizsardzībā nevarējām kaut kā sadalīt spēlētājus. Bet nu pirmo izbrīnu pārvarējām un sakārtojām, un izlīdzinājām spēli. Kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā un turpinājumā spēle bija ļoti līdzīga ar dažu punktu pārsvaru vienai vai otrai komandai. Visaizraujošākās un neveiksmīgākās droši vien bija beigas. Kādu minūti pirms beigām iemetu ļoti veiksmīgi trīspunktnieku un samazinājām pārsvaru līdz minimumam, tikai -1. Aizsardzību arī veiksmīgi nospēlējām un palika 22 sekundes un iespēja izraut uzvaru. Diemžēl, iespēja tika izkūpināta, jo nespējām savā starpā saprasties un atspēlēt, kļūdijāmies un beigās pārliecinoši zaudējām. Par to arī laikam lielākā sāpe, jo bija visas iespējas uztaisīt pēdējo izspēli un cīnīties par uzvaru. Bet nu, kaut kādu pieredzi jau ieguvām.

Par savu spēli šoreiz arī bija prieks, lai arī no apakšas vajadzēja iemest vairāk un precīzāk, tomēr savu daļu uzbrukumā izdarīju. Droši vien vēl lielāks prieks bija par spēli aizsardzībā, kur savācu pietiekami daudz bumbas, kā arī veiksmīgi pāris reizes aizsūtīju mājās juristus. Vispār gan fiziskā forma šobrīd ir reāli laba. Lai arī noskrēju kādas 25 minūtes pilnā tempā un kājas beigās bija pamatīgi piedzītas, tomēr pašsajūta tagad ir laba. Leciens arī beidzot ir puslīdz atpakaļ un var pietiekami normāli atrauties no zemes. Padomāju, ka būtu interesanti uzspēlēt tagad volejbolu, vienīgi laikam optimālākā iespēja ir iet to darīt LU kopējos treniņos.

Dunks

Spēju atrauties no zemes un arī uzlekt virs stīpas :)

Tags: ,

Ir ko teikt? Pasaki!

Sakāmais:


+ 3 = 4